| Mihai111111111 a întrebat:

Cine stie la metin 2 cum faci yang?

Răspuns Câştigător
| oollyyoo a răspuns:

Salut! Sunt pro la metin! Te pot ajuta eu! Deci fii atent daca ai peste level 35 si ai iteme bune te poti duce in desert sa spargi metine de 40-45 (acolo ai cel mai bun drop) daca ai mai mult de 35 de ex 40 -50 -60 etc. iti recomand sa faci un cont de lvl 1 sa iti faci o sabie +6 un scut +6 un coif +6 o armura+6 si accesorile+6 si de la level 5 intrii pe Magiile Mentale si pui numai la Corp Rezistent puncte, odata facut lvl 5 mergi la metine de lvl 5 - 10 - 15 - 20 unde vei avea drop la pietre +3+4 si carti gen: iures, aura sabiei, vartej, corp rezistent, atacul spiritului etc. incerci sa faci level numai din metine pe el. Odata facut level 20 te duci si stai in temnita maimuteleor pana la level 26 vei strange minim 40 medalii (iti zic din propria experienta) de la level 26 stai numai in map2 la metine de lvl 25 / 30 / 35 o-sa cresti numai din metine pe el (si din temnita maimutelor) odata facut lvl 30-35 vei merge sa omori capitanul bestie la care rar dar foarte rar cade Piatra spiritului (daca joci pe sagitta ai noroc este 25kk una) daca omori foarte multi iti va cadea sigur, dupa ce iti va cadea ceva bun la capitanul bestie vei merge din nou la metine de lvl 25 / 30 / 35 pana faci lvl 35-40 la metine dupa ce faci lvl 35-40 mergi in valea orcilor in insula din mijloc si cauti metine de lvl 45 (cauti pe toate Chanel [adica CH] ) sigur o-sa gasesti multe... (nu uita este necesar sa faci cal armat la level 35 ) cu calul armat nu va fi o problema cu medaliile cazute. Odata facut lvl 50-55 (55 e maxim de la 55 nu mai ai drop bun) mergi in tara de gheata dupa metine de lvl 55-60-65. Asta a fost tot! Mult succes happy apropo la metinele de level 65 cad foarte repede SS (PIATRA SPIRITULUI) care am repetat pe sagitta este 25kk (acolo joc eu) Mult noroc! primesc funda?

1 răspuns:
| Bambino20 a răspuns:

Cand omori animale uneori cad yang sau daca indeplinesti niste sarcini de la localnici