| Onofresh2000 a întrebat:

Cine stie niste jocuri bune pentru telefon Sony cu android 4.1.2 jellybean?

1 răspuns:
| MariniucGeorge a răspuns:

Salut. In acest topic va voi prezenta editia Diamond v1.0 al server-ului RPG.
Mai intai de toate tin sa precizez ca continutul urmator reprezinta circa 10% din percentajul complet al gamemode-ului.
Multe alte sisteme si surprize le veti descoperi la deschidere. [Citeste jos data si ora deschiderii server-ului catre public]

Ca inceput tin sa precizez ca Gamemode-ul este in 2 limbi:

-Romana;
-Engleza;

Dupa cum puteti vedea in urmatoarele 2 exemple:

5458ef8088276.png

5458ef9cbbaf4.png

In editia aceasta sunt prezente 18 job-uri, fiecare cu metode de plata si timp de munca diverse. [Mai jos aveti lista cu ele]

5458efff2b738.png

5458f0101c126.png

Din punct de vedere al mafiilor, sunt in numar de 4. Fiecare pe cont propriu ce incearca in 15 minute sa castige 1 din cele 24 de teritorii.

5458f07d49707.png

Numarul total al factiunilor este 14. Dintre care 4 mafii, 4 departamente, 4 pasnice si 2 private.
Pentru a intra in ele ai nevoie de minim level 3 si cunoasterea regulamentului factiunii la care doresti sa aplici. [Mai jos aveti lista cu ele]

5458f0f920293.png

Bineinteles fiind nou nu stii care sunt locatiile principale. Echipa RulzGame a construit un sistem GPS avansat pentru a te duce la locatia exacta.

5458f14c2ea66.png

5458f1822654e.png

Pe langa GPS, editia Diamond dispune de multe alte sisteme... precum "Radio System", "Dice"...

5458f1c3e82d6.png

5458f1d5c8b81.png

5458f1f8e8f5b.png

Informatii deschidere :

- Data si ora deschidere: Sambata 8 Noiembrie la ora 21.00.
- Festivitate deschidere: Event in baza de numar de playeri + "event la alegere".
- Vom cauta staff capabil si activ alocat jucatorilor noi... anume: 4 asistenti si 2 admini.
- Se vor alege lideri la factiuni. [Pentru aplicatii va fi necesar doar level-ul 3]
- Se va alege un primar.

Pentru intrebari/support sunteti rugati sa lasati un reply cu nelamurirea dvs.
Pe aceasta cale va rugam sa ne ajutati in campania de populare a forum-ului cat si a server-ului... distribuind acest topic apropiatilor si nu numai.

Cu stima si respect,
Kendrick.

www.rulzgame.com