| AnonymusALLgame a întrebat:

Cine stie niste jocuri de stradegie gen warcraft 3 dar sa pot juca multipleyer ca m-am chinuit sa ma joc warcraft 3 multipleyer de m-a luat naiba si nu am reusit sa il fac multipleyer daca stie cineva sa mi-l faca si mie un mesaj plz.

Răspuns Câştigător
| LyonSsS a răspuns:

Vezi ca cel mai usor de realizat este Age of Mythologi si sa stii ca si Warcraft 3 e la fel de usor. Mai putei juca usor in retea cossacks sau age of empires. De red alert 2 nici sa un incercati ca va bateti capu degeaba sad