| AnonymusALLgame a întrebat:

Cine stie niste jocuri faine dar sa nu aiba cerinte prea mari de sistem.

4 răspunsuri:
| SakoChan a răspuns:

Fara cerinte pre mari de sistem... Pai, mie una imi plac mult jocurile clasice, gen Kirby, Mario, Pokemon, Tekken... Jocuri care original au fost facute pentru Nintendo, cu grafica nu prea minunata dar totusi multe sunt chiar reusite (daca ai auzit expresia "old but gold"). Acest tip de jocuri este disponibil acum online, cu sau fara download. Eu prefer site-ul vizzed.com, unde este o gama foarte larga de jocuri de genul acesta chiar online. Trebuie doar sa downloadezi un plugin micut, apoi poti juca orice joc de pe site happy Sper ca te-am ajutat.

| VamprireLove a răspuns:

Păi depinde, eşti fată sau băiat?