| AnonymusALLgame a întrebat:

Cine stie niste jocuri in care trebuie sa supravietuiesti in padur sau ceva de genul minecraft dar nu vreau minecraft sau roblox.

PS:Sa fie greau sa sa trebuiasca sa iti faci rost de mancare si sa iti construiesti case.

1 răspuns:
| lucian191 a răspuns:

Poti incerca sims 2 castaway sau castway nu mai stiu exact dar esti un om care a naufragiat pe o insula si trebuie sa faci rost de mancare sa construiesti adapost sa faci o barca sa vanezi... e destul de tare... funda?