| Wehrmacht a întrebat:

Cine stie niste RTS-uri bune? Nu vreau ca age of empiers sau alte din astea. Vreau ceva ca warcraft-ul.Adica:oameni,elfi,orci,demoni.sau ca spell force 2. Daca n aveti cu elfi sau demoni e bun si ceva ca Warhammer.

3 răspunsuri:
| Wehrmacht explică:

Daca am zis RTS bune, starcraft ar trebui sa fie ultimul care sa crezi ca nu l-am jucat.happy

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Rise of legends.
Magicieni, golemi, dragoni, extraterestri, oameni big grin

| v_6457 a răspuns:

Nu imi trece nimic cu elfi,orci,oameni etc prin cap, dar stiu ceva perfect StarCraft, a uite ceva in gen-ul warcraftbig grinotA.