| ItsMyTime123 a întrebat:

Cine stie parola de dezarhivare la Gta San Andreas SKIDROW? Am cautat o zi intreaga si nici o parola gasita

Răspuns Câştigător
| LaurRO99 a răspuns:

Eu am folosit 2828 funda?

11 răspunsuri:
| Don714 a răspuns:

Parola este 6262

| Chirita_Tudor_1994 a răspuns (pentru Don714):

Nu merge 6262 am incercat

| wrestelmania a răspuns:

Am si eu aceiasi problema cu Gta San Andreas-SKIDROW nu pot sa gasesc parola (mi-as downloada de pe alt Site dar am Modem si se incarca cam greu)

| Catalyna19 a răspuns:

Buna poate mai sunt oameni interesati de parola...la mine a mers asta :thepcgames.net...bafta la joc :*

| tudorMJ a răspuns:

Am aceeasi problema cu sims 3 late night RELOADED ma puteti ajuta?

| EightSix a răspuns:

Incearca 'skidrowgamesreloaded.com'
fara ghilimele laughing

| Alex_Alexandru_1990_yk85 a răspuns:

Zi-mi-o si mie, te rog