| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie sa puna moduri in server de minecraft? Adica mod: AutoBuilds.
Dar sa stie binisor. Luati id meu: sasukeady
Mai multe moduri, dar mai mult il vreau pe AutoBuilds.
Ma contactati pe mess. Dau fundita daca ma rezolvati!
Va rog multtt.

1 răspuns:
| answers98 a răspuns:

Pasul I : Download-ezi modul.
Pasul II : Deschizi Run -> %appdata%, deschizi folderul Minecraft...
Pasul III : Iei datele de pe mod, si le copiezi unde sunt fisierele alea.class, care nu se pot citi.
Pasul IV :Stergi folderul Meta-Inf, iesi, dai restart(daca vrei sa mearga brici), si pornesti serverul.
IMPORTANT : Fa Backup folderului Minecraft. Daca nu merge din prima, inlocuieste-l cu backup-ul in %appdata%.