| curiosu2013 a întrebat:

Caut coleg care joaca minecraft si stie sa faca server sa jucam sa creem o lume. Daca vreti sa va aduceti playeri nu ma supar pe voi. Daca vreti sa jucati minecraft cu mine contactati-ma pe ID de mess: bogdy_bmxgt@yahoo.com.Dau funa!

5 răspunsuri:
| denis223 a răspuns:

Vrei sa joci cu mine ca am un server
si adauga id asta:denis2pericol@yahoo.com si sa imi zici si tu id tau dupa ce ma adaugi si sa imi zici ca tu esti ca sa stiu ok?

| muntean2000 a răspuns:

Eu ma jopc cu alt cineva dar daca vrei sa faci un servar ca sa te joci cu un prieten uite un link de unde poti sa iti faci un servar usor: http://www.gratisserver.nu/

| curiosu2013 explică (pentru muntean2000):

Multumesc
dar nu stiu face server

| muntean2000 a răspuns:

Iti faci cont selectezi minecraft ca mai sunt si cs ca jocuri sa hostezi dai din varianta free or premium pui optiunele adica ca adevarat sau fals si dai sa inceapa apoi iti va da el ip servarului

| curiosu2013 explică (pentru muntean2000):

Multumesc mult
si as vrea id tau