| adych a întrebat:

Cine stie sau detine un server de minecraft cu o comunitate mai restransa si bine pus la punct, fara codati si altele doar survival pls help

Răspuns Câştigător
| Tedystein a răspuns:

Cea mai buna comunitate din RO care are 1 sv de mc unu de samp si unu de c.s 1.6 este http://letalzone.com/forum/ Te astepatam sa te alaturi la sv mc.letalzone.com!

3 răspunsuri:
| adych explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri

| Senaris a răspuns:

Cea mai mare comunitate de gaming din Romania care detine si 2 servere de minecraft. www.indungi.ro/forum! Te astept pe mc.indungi.ro!

| cretuiustin a răspuns:

Am eu sv de minecraft este anti hack si survival ip 89.38.144.32 te asteptam.