| gigibusi a întrebat:

Cine stie server de grepolis speed?

3 răspunsuri:
| AdrianPanaintescu a răspuns:

LA momentul actual se discuta doar de speed la grepolis.Dar daca vrei ceva mai de hacker cauta ori grepolis bot ori grepolis kacki.dar sa ai grija

| mihaitacelmare a răspuns:

Nu stiu mah ca si eu am cautat peste tot un server cu grepolis speed si nu am gasit probabil ca nu exista inca.

| mihaitacelmare a răspuns:

Nu e nici un server de Grepolis speed. Dar pe foruml jocului original (eu ma joc grepolis) zice ca a aparut un dar s-a inchis (nu stiu de ce) si va aparea unu in curand te voi anunta eu.