| Boy101 a întrebat:

CIne stie un joc in care poti sa fii Hunter(vanator) online si sa ai arc sa te poti upgrada si arcul sa fie pe levele nu-i neaparat cu exp tot nu-i neaparat sa vanezi animale, jucatori sau daca nu un joc in care sa te joci cu sniper sa fie si el online un Sniper(exp:AWP) va rog!

Răspuns Câştigător
| q12 a răspuns:

Cu hunter si arc. : World Of Warcraft, Last Chaos
Cu Sniper: Counter Strike, Counter Strike Online, Crossfire, S4 League, GTA [toate seriile], si daca mai vrei scrii pe net jocuri shooter