| Ezikel a întrebat:

Cine stie un metin gen hammer cu level direct si cu mult bani da sa fie in romana bonusurile...Sau daca nu un metin gen hotstyle big grin FUNDA

2 răspunsuri:
| Burdetiu_Samuel_1997 a răspuns:

Man alea care lea scris florin nu-s gen hammer, metin2pvp pvp-metin2.no-ip.info lv max 127 bani full e pvp doar si se face ox in fiecare zi si la ox iti da itm +0 cu care esti cu mult mai tare, BAFTA, daca nu vrie sa-mi dai funda nu conteaza e bine ca te-am ajutat doar.succes

| florin_7351 a răspuns:

Pai uite eu iti dau Iti alegi care vrei tu din lista aceasta:Metin2Unitde, Metin2Fun,Metin2Dark Light, Metin2Watf,Metin2tim,metin2bin.
Dai funda?