| ManInRed a întrebat:

Dați-mi va rog un metin in care sa conteze foarte mult bonusurile...Dar să cresti si repede bani la fel evoluari usoare si bune ceva de genu sa metin2 mage daca stiti. Fundă celui mai bun raspuns.

Nu vreau:steel,hammer,oriental,osiris,vipstyle,hotstyle,exp losion,galaxy, etc.

Dațimi ce le mai tari metinuri pe care le stiți dau o funda uriașă!

10 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Metin2 Revomindial, Shadow, Epical.

| codrutz0000 a răspuns:

Pai depinde, daca vrei mai greu de facut cu bonusuri sau ft usor. Eu zic asa Ca bns sa conteze ft mult : Metin 2 forgotten world 2 / metin 2 tim Iar care sa-r incadra in tot ce ai zis dar bns nu prea conteza :metin 2 united, Ce mai pot spune Metin 2 Guabina ( e ca-m la fel ca TIM dar diferite preturile... Funda mi-o trimiti prin posta rolling on the floorbig grinDD

| ManInRed explică (pentru codrutz0000):

Frate da-mi si mie un metin cu rate 1000%. Otel si batalie la shop si ai funda
sa aiba inel exp app

| ManInRed explică:

Apropo sa fie rate 1000%EXP sa aiba si inelexp otel si battle
1000%yang
1000%Drop
Toate +9
Funda
eu

| luky234 a răspuns:

Man incearca unic metin2 are lvl max 250 are otele battle +9 la shop si de la lvl 130 mergi in padure cu cineva in grup si spargi metinede lvl 90 si faci lvl e super tare.....acuma lucra la svr http://unicmt2.com/ asta e site

| AndreiSebi a răspuns:

Mt2 Magic