| mihaitavalentin a întrebat:

Cine stie un server de counter-strike cu uwc3 + csdm?

4 răspunsuri:
| miaumarian a răspuns:

Scrie connect csdm-ploiesti.zapto.org:188.212.105.166:28015 e cel mai tare servr de csdm pe care l-am vazut vreodata tongue

| RealGames a răspuns:

Counter Strike 1.6? Acum il poti achizitiona la pret foarte avantajos 40 Ron 32 Sloturi 1000 Fps Real. Servere SAMP 20 Ron 50 Sloturi Pentru mai multe Detalii YM Scorpiouwc3 sau rlg. emp7y!

| belubel a răspuns:

Connect clg.servegame.com nu am playeri si dau adminee id meu : conthd si adu si playeri daca te intereseaza l-am deschis ieri srvul

| belubel a răspuns:

Nu ii csdm sau altceva ii normal ii al meu big grin connect clg.servegame.com