| Offi_Alexutzu_2001 a întrebat:

Cine stie un server de minecraft cu mini game the lab (non premium) dau funda!

3 răspunsuri:
| XxSteffyxX a răspuns:

Cu TheLab nu exista pentru ca este un plugin foarte complicat si nu a aparut complet inca.Dar daca vrei poti juca: -buildbattle pe non premium pe serverul (PLAY.MINERII.RO)
-Are 4 arene momentan de cate 15 Slot-uri fiecare!
80 de Teme
Timp de constructie 07:00 minute!

Plus serverul mai are: Factions/Survival/Prison/SkyBlock/SkyPVP/Creative/ETC.
-mai poti juca DrawMyThing pe serverul pro.minecraft-romania.ro care de asemenea mai are si build battle.
-TheBridges pe serverul mcx.minecraft-romania.ro care apare acusi si build battle pe el si va fi ca si pe HyPixel si acusi tot pe serverul ala apare si Hide and Sick.
Sper ca te-am ajutat.

Funda?

| Rafy_Breier_1996 a răspuns (pentru XxSteffyxX):

De ce este mai putina logica si mai mult scris in chestia asta scrisa de tine?

| Rafy_Breier_1996 a răspuns:

Exista dar ca este greu de gasit si eu in acest moment acesta eu ti-am dat acest raspuns la 2:02 seara 30.12. 2017 Decembrie