| diazel1620 a întrebat:

Cum intru pe survival games si mini-game-uri in minecraft? Sau cum intru pe un server in minecraft? Tin sa precizez ca nu am minecraft premium! Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| r3yz3r a răspuns:

Salut! Ai skype? Pentru ca te-as putea ajuta eu pe skype sa gasesti servere si sa poti juca pe ele pentru minecraft cracked(non premium). Astept raspuns

| diazel1620 explică (pentru r3yz3r):

Nu, nu am skype! Dar nu ai putea sa imi explici asa? Sau gaseste tu un alt fel. Ori cum as pute sa imi fac skype dar nu pot vorbi doar sa vorbim prin scris (nu sunt simgur in camera)!