| AoiChan a întrebat:

Cine stie unde pot sa gasesc un site cu jocuri horror sau un radar de detectat fantome care sa nu necesite net pentru samsung corby plss ziceti-mi si scuze pentru categorie da stiu ca e cea mai vizionata si vreau un raspuns cat mai rapid mersi mult...

3 răspunsuri:
| AoiChan explică:

Mda.am incercat chestia asta inainte de a pune intrebarea deci...

| spukos a răspuns:

Iti recomand un site de jocuri cu fantome dar nu sunt foarte infricosatoare
http://www.ghostsgames.com/

| marya1996 a răspuns:

Pai sincer chiar nu stiu siteuri de astea dar incearca sa scrii jocuri horror si ai sa vezi daca merge OK? pa!