| AoiChan a întrebat:

Plsss ziceti-mi si mie va rog unde pot sa gasesc si eu un site cu jocuri horror sau un radar de detectat fantome care sa nu necesite internet pentru samsung corby va rog eu mult daca stiti spuneti-mi si mie si spuneti-mi si cum sa dau fundita ca eu nu stiu ca sa pot sa dau funda la cel mai bun raspuns...

2 răspunsuri:
| LoveYouR a răspuns:

1.Nu exista fantome!laughing 2.Radar pentru fantome exista doar in fenomene stranii(serial cu fictiuni)

| AoiChan explică (pentru LoveYouR):

laughing u ma crezi proasta?laughing logic k nu exista fantomebig grin nu te-ai prins cand am vrut sa zic "radar de fantome" ma refeream la din asta asa facatura k logic k nu exista fantome si daca nu stiai jocuri din astea horror puteai sa taci ca nu era nevoie sa-mi explici k nu exista fantomelaughinglaughinglaughing