| Beni_2792 a întrebat:

Cine stie vreun patch transferuri 2011 pentru fifa 2007? Dar sa fie fara erori, pentru ca am gasit multe dar toate au fost cu erori(cand s-a terminat sezonul a iesit din joc)Dau funda pentru cine gaseste patchul fara nicio eroare!

Răspuns Câştigător
| DragosIsb a răspuns:

Eu detin patchul fara nici o eroare.Merge impecabil!
am terminat 3 sezoane cu RealMadrid si mi se pare super tare!
http://ulpa-blog.blogspot.com/2010/11/patch-fifa07-2011-players.html Bafta la joc!

3 răspunsuri:
| MariuszSiAtat a răspuns:

Am si eu o intrebare... unde bag patchul?

| Beni_2792 explică:

Mersi dragos.meriti funda! super pathculwinking

| adyitza95 a răspuns:

All jucatorilor anfocati de fifa 07;);) Deci care vreti an campionat de fifa 07 fratilor www.final-class07.cabanova.com ai cel mai tare;);) add id adminului:get_new_7_ronaldo Bafta cel mai bun sa caastige;);)!