| alinushuorga a întrebat:

Cine vrea? dau itm pe metin2 guabina, sau mai multe feluri de metin pentru iteme metin2 ro! care vrea?

5 răspunsuri:
| alinushuorga explică:

Vrea cineva ma?

| alinushuorga explică:

Ma dau itm de pe privaturi pe itm ro

| alinushuorga explică:

Pe guabina

| raresbrd a răspuns:

Ce iteme ai d leval 65 in sus metin 2 ro

| WhortyDreamer a răspuns:

Am eu ceva iteme pe ro. daca te-ar interesa un fms +9 paguba 40% te joci cu metinele.
Sau 5 carti aura sabiei ca am multe.am armura de lv 26(sura) +9 cu PV. 1000 sau abanosi +9.scut lvl 41 +7 cu imun la necunostinta.Server VIRGO. acum depinde si de ce iteme oferi tu si pe ce private(sunt plictisit de ro)