| Artemis94 a întrebat:

Cine vrea sa devina admin pe o pagina anime? Primul va avea funda si vot restul oar voturi. Aici e pagina: https://www.facebook.com/pages/Anime-Manga/1603531508088 03

Răspuns Câştigător
| Andra124 a răspuns:

Îmi plac extrem de mult serialele anime.și pentru ca a venit vara am mult timp la dispoziție.Eu vreau

| Artemis94 explică (pentru Andra124):

Https://www.facebook.com/sorynella94
Adauga-ma la prieteni, si da like la pagina astfel incat sa te pot adauga pe lista de admini

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Am dat peste postarea ta intentionat..pai nu prea cred ca am destul timp la dispozitie sa stau 2-3 pe facebook si sa postez tot felul de chestii, in fine pagina mi se pare ok dar nu prea ai like-uri. Sper sa aduni cat mai multe likes.Bafta

| Artemis94 explică (pentru Grimmjow69):

Nu trebuie sa stai 2-3 ore. Minim 5 poze pe zi, care se pot posta in maxim 10 minute (^_^)