| Aesir a întrebat:

Cine vrea un cont de level 26 pe ferma vesela, cu o luna premium pe el (gratis)? De preferat ar fi cineva caruia ii place jocul big grin

Răspuns Câştigător
| dianaely a răspuns:

Mie imi place la nebunie am lv 16 producator de maioneza

8 răspunsuri:
| dianaely a răspuns:

Mil dai
?

| Aesir explică (pentru dianaely):

Adauga idul meu de ymess winternight2010, iti dau acolo detaliile ok?happy

| dianaely a răspuns:

Pliz nu schimba parola

| Aesir explică (pentru dianaely):

Nu schimb nici o parola, dimpotriva ...chiar poti sa schimbi parola sau emailu in asa fel incat sa stii doar tu.

| HakTar a răspuns:

Si eu as vrea contul mor dupa jocul asta am lvl 19 si stau aproape mereu pe joc add yulyan00_boss_no1 si vb

| HakTar a răspuns:

Si eu as vrea contul mor dupa jocul asta am lvl 19 si stau aproape mereu pe joc add yulyan00_boss_no1 si vb

| HakTar a răspuns:

As vrea eu contul asta. am lvl 19 pe joc si stau mai mereu pe joc add yulyan00_boss_no1 si vb

| HakTar a răspuns:

As vrea eu contul asta. am lvl 19 pe jos si stau mai mereu pe joc add yulyan00_boss_no1 si vb