| JucatorMT2 a întrebat:

Cineva care joaca metin2 pm me...am o problema mare!@@! Deci, pe CandyLongju un player m-a prostit astfel:A pus 13kkk (in lingouri)in trade, eu am pus o antika+7 p+8 dupa accea a dat accept, cand am dat si eu accept.am primit doar 1kkk crying cum Drq. o facut ala asa ceva? P. S:Antika mea s-a dus la el.crying) daca stiti cum... postati aici sau dati add la id-ul de mess:steaua_yo2009@yahoo.com

5 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Wow...ce naspa... fa-ti alt cont sau iti dau eu unul! trimite-mi mesajwinking

| starextremRO a răspuns:

Ma uh cand ai facut schimbu cu el ai facut langa depoitu ala de unde pui bani si de aia acolo ai rateee fa si uh cu cineva pune 5kkk sa vezi ca ai dai decat 1kkk
plz funda

| GameMaster a răspuns:

Acel player avea tradehack si cand da accept la sel se da si la tine

| alecscr9 a răspuns:

Trade-hack...

| Iliescu_Stefan_1996 a răspuns:

Cu hack tongue