| sanusa000 a întrebat:

Azi pe 30.06.2011 merge candy ca nici ieri nu mi-a mers nu stiti merge candylongju pliz raspundety ca am lvl 105 103 antika caos runika agonie 10kkk pliz raspundety

Răspuns Câştigător
| tauretee a răspuns:

Sall candylongju este un metin destul de fain dar are buguri multe si cade loginul din 10 in 10 minute si mie acum vreo 3 luni m-am plans ca nu-mi merge contul etc si dupa vreo 2 zile mi-a intrat pe cont dar nu toate caracterele mergeau doar unele asta pentru ca are bug in alte mape etc