| xDr0gs a întrebat:

Clash of Clans >- il joc pe IOS! Cum as putea sa reincep jocul? Adica sa iau totul de la inceput! Funda si vot!

6 răspunsuri:
| Maxine_Nicole_1987 a răspuns:

Uite unul aici care nu mi-a cerut ceilbreak la telefon http://clashofclanshackstool.blogspot.com/ Mi-a dat o gramada de gems. :D

PS. Am auzit ca jocu apare si pe Android!

| Serban2340 a răspuns:

Daca ai 2 device-uri (de ex: un iphone si un ipad) sa zicem ca tu ai clash of clans pe ipad, iar pe telefon nu il ai. Atunci, instaleaza-l si pe telefon, iar cand intri pe joc pe telefon o sa iti apara un avertisment care zice ca iti da restart la joc daca nu continui pe iphone! Incearca!