| FaraNumeCaSeAfla129373749 a întrebat:

Cum pot sa iau de la inceput jocul clash of clans? cand ma conectez cu google + sa nu imi dea vechiul cont?

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Pai schimba contul GMAIL(contul google) si iti va merge, alt fel nu cred ca poti findca ai salvate toate realizarile intr-o baza de date.
Ai putea reinstala jocul si cand intri in el sa vezi daca iti apare ceva gen "continua de unde ai ramas" sau "reia jocul de la inceput" (exista posibilitatea sa scrie in engleza.
Daca nu merge asa fa-ti alt cont google.
Bafta

1 răspuns: