| ExtremeX a întrebat:

Cn poate sa imi zica cum sa instalez in cs 1.6 wall(incorporat) si cind sa apas pe Shift sa se activeze dar cind iau mina de pe buton sa se stinga? !

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Hackurile astea nu sunt incorporate in cs, le descarci, intri in ele, si se activeaza automat atunci cand intri in joc. Vei avea si un control al butoanelor sa poti face oprirea si pornirea atunci cand doresti tu.

| ExtremeX explică (pentru Jipa95):

Corect, dar exista wall incorporat, am avut un cs cu wall, cind apasam pe shift se activa si cind luam mina se dezactiva... dar cs-ul ala l-am sters din greseala.