| pana21 a întrebat:

Cn stie cum Ma joc cu Tancuri pe War Thunder ca nu pot decat cu avioane? Dau funda la primulbig grin

3 răspunsuri:
| Arnautu1999 a răspuns:

Mai intai iti achizitionezi tankul, alegi de la bara de la BATTLE "lupte cu avioane" sau "lupte cu tankuri".

| florin20140 a răspuns:

Acest joc este facut special cu avioane! Ca si World of Tanks, care e facut special cu tancuri! E ca si cum ti-ai face temele la mate cu profa de romana! Asa si aici, nu poti juca intr-un joc cu aionane cu tancuri

| pana21 explică (pentru florin20140):

Ia mai verifica odata sa vz ca potibig grin