CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Counter strike 1.6happy

| Pricked a răspuns:

Dishonored.

| Mdea721 a răspuns:

GTA San Andreas!

| StJimmy a răspuns:

Far cry 3

| FemeiaPisică a răspuns:

Jocul meu preferat este Metin2.

| ihacoswhy a răspuns:

Assasin Cred 3 si Prince of Persia : The sand of time

| DeyaSmt a răspuns:

IMVU cred...M-a atras cel mai mult!

| cristina409 a răspuns:

Candy crush saga

| Ea12345 a răspuns:

Pot sa raspund cu Fifa si Dota2 pentru prietenul meu? laughing

| NemNUZ a răspuns:

Assassin's creed 3, cel mai tare joc!

| cosminvalerian a răspuns:

Dishonored.
De ce?
1.Grafica :
Pentru mine grafica conteaza cam 90% dintr-un joc. (repet, pentru mine)
2.Gameplay-ul
Foarte bine facut, si "inteligent" cum s-ar zice
3.Modul de abordare
Partea mea preferata :X
Poti sa omori un om in mai multe modalitati
4.Armamentul (cutitul, shotgun-ul etc.)

Hai ca nu mai dau multe detalii ca nu e cerut happy

| MonkeyBoy a răspuns:

FIFA 12 si Santa Claus.

| DanutzDanutz a răspuns:

Assasin's creed III

| ktlina a răspuns:

LOL- Langue of Legends

| niggaplease69 a răspuns:

Fifa 13 si League of Legends

| vladelvis a răspuns:

ConQUIZtador un joc online de cultură generală, de când acest joc am învățat ceva, joc aproape în fiecare zi și m-a atras foarte mult acest joc.

| CEstLaVie a răspuns:

Need for Speed - Most Wanted, Underground2 si counter-strike carbon

| usuk a răspuns:

Dynasty warriors online(probabil mai mult de 500 ore jucate)
printre cele mai bune tactical combat MMO's create vreodata

| BiLoIoS1 a răspuns:

Temple Run2, temple run ie cel mai tare joc

| LiviuStefan a răspuns:

Transformice!big grin

| moonolight011 a răspuns:

Counter Strike

| LiviuTPU a răspuns:

FlatOut 2

| peagus2000 a răspuns:

Metin 2; lol; minecraft; cs; samp; HERO; MW4

| GoGu7 a răspuns:

Fifa 2007 sau 2012, NFS Underground 2 si Most Wanted, Euro Truck Simulator, German Truck Simulator, Minecraft si in general jocuri distractive nu plictisitoare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

League of Legends este jocul meu favorit. Este un joc captivant gen MOBA ( Multiplayer Online Battle Arena ). Joc acest joc de 1 an si imi place foarte mult. In acest joc se organizeaza concursuri cu zeci de mii de dolari pusi la bataie. Intr-o zi sper sa ajung si eu acolo sus happy

| alexandra2109 a răspuns:

Activity

| MrAnderson a răspuns:

Dar ca sa dau niste exemple...laughing Parca asa e intrebarea.
Lock On/Flaming Cliffs
HAWX
Heroes over Pacific/over Europe
F-22 Lightning
Wings over Vietnam
Ace Combat
Top Gun Combat Zones/Hard Lock

| Mefist0 a răspuns:

Fallout: New Vegas

| Ronnix a răspuns:

Mass Effect 3.

| Punk57 a răspuns:

Assassin's creed 2 primul joc din seria assassin's creed pe care l-am jucat si de atunci sunt fanboy