CONCURS: Care-i jocul tau preferat?

De la Metin la Minecraft, CS,  GTA, WOW sau chiar Super Mario, cei mai multi dintre noi am trecut prin perioade cu care ne-am despartit cu greu si doar pentru perioade scurte de-un joc. Simptomele sunt clare: degetele devin nervoase cand nu sunt aproape de w a s d sau sageti, mintea e plina doar de strategii de cum sa cresti mai repede, iar optiunea de a iesi din casa nu mai exista.

Astazi va provocam la concurs si va-ntrebam: ce joc v-a tinut cu ochii in monitor cel mai mult pana acum? Ce va place cel mai mult si mai mult sa jucati?

Punem la bataie 5 postere maxi oferite de www.posterstore.ro pentru 5 gameri pe care ii vom desemna prin tragere la sorti. Aveti timp pana pe 17 martie sa ne lasati un raspuns aici si-apoi, daca norocul e de partea voastra, o sa va alegeti cu un +1 cool points pentru camera voastra!

Game on!

Alexandra - TPU

253 răspunsuri:
| Ameliasita a răspuns:

Mie imi place metin si minecraft
dar nu zic de rau nici de jocurile myfreezoo sau myfantastycparkbig grin

| AdeLinaLoveHorses a răspuns:

Transformice

| Lynka a răspuns:

Jocul meu preferat........mycherrylady

| bularulolian a răspuns:

Need for speed mos wanted 2012

| Darius_5909 a răspuns:

League of Legends

| pussha25 a răspuns:

Metin,minecraft atat...

| tyby9887 a răspuns:

Metin2 + Counter Strike 1.6

| FreeDjDany a răspuns:

Metin2 ro si Cs =)

| 0456 a răspuns:

GTA

| SarahJaffe a răspuns:

Angry Birds.

| MikeyRyder a răspuns:

Counter Strike si Fifa big grin

| alexandra2109 a răspuns:

Activity

| dyadea a răspuns:

Call of duty black ops

| Petricaboss30000 a răspuns:

Metin si cs

| crisysable a răspuns:

Cum ati precizat si voi Metin2 este un joc pentru oameni ambitiosicare vor mai mult si care vor sa se afirme Tin sa precizez ca si pe mine m-a tinut lipit de calculator cam 2 ani apoi odata cu varsta nu mia mai creat nici o satisfactie! Aceste este jocul cel mai jucat de mine! Recomand Crysis 1, 2, 3 si Lost planet 2

| Tentacle111 a răspuns (pentru crisysable):

Bravo,sunt de partea ta! Urasc din suflet Metin si LOL!

| sasha23 a răspuns:

Jocul meu preferat este Howrse.Am stat ijntr-o zi chiar si 6 ore la acest joc.

| eduardmarian a răspuns:

Call of Duty (all edition)

| VyperaRosye a răspuns:

Call of duty toate serile si fifa 13

| aNNdx a răspuns:

TombRaider si mai ales seriile Call Of Duty + Metin si Counter-Strike.

| Ivancu_Bogdan_1980 a răspuns:

Assasin's Creed 3

| DoctorIlarie a răspuns:

League Of Legends

| BotteMW a răspuns:

4story

| BotteMW a răspuns:

En.p4story! orice 4story e cool tongue

| Budu11 a răspuns:

Sims 3

| moonolight011 a răspuns:

Counter Strike

| ShenG3N12 a răspuns:

Mortal Kombat 9, Gta 4

| aduadu2003 a răspuns:

Minecraft

| Claudiu_Farcas_1998 a răspuns:

Doom 2

| Zaharia_Vlad_1996 a răspuns:

Ce m-a tinut cel mai mult..hmm Mass effect, toate seriile, iar ce-mi place cel mai mult sunt Borderlands 1 si 2

| skatepunk a răspuns:

Call of Duty Black Ops 2