| SkRyL3x a întrebat:

Connect 89.47.6.92:27015, Best Server, Mode Classic, |Admine Moca|, pentru mai multe informatii id fondatorului de messenger : lequ_cs, sau a patornului, care a creeat tot, este cs_rlc.

Adressa, de la Comunitate este http://rlcs.monsterforum.net/, va asteptam cu mai multe intrebari, si raspunsuri :). A da, apropo, aduce-ti, cati mai multi playeri, ca sa avem :)!

Multumesc! :)

Cine vine pe server si are cont pe forum, primeste funda + vot!

1 răspuns:
| NeyyMar11 a răspuns:

Dai vip gratis?