| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca am vreo sansa sa fac sa mearga Burnout Paradise daca am 512 mb din ram desi cerintele minime sunt 1 GB din ram? Am Windows XP sp3. El imi porneste dar scrie loading si nu trece mai departe. sad Am bifat si acolo " run in 640 x 480 screen resolution " cand am dat click dreapta pe el la proprietati. Dar tot nu porneste, imi apare la fel. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Vexio a răspuns:

Eu am 2gb si tot nu imi merge dar depinde si de procesor placa video. dar la 512mb nu iti mege oricum

1 răspuns:
| AlexX a răspuns:

Pai nu o sa-ti mearga, doar sa mai iei 512 mb sau 1gb si sa-l bagi in pc.