| SelenaBertotty a întrebat:

Credeti ca merita un psp? de ce? va rog raspuns rapid! funda!;;;;

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am psp si jocurile pentru el sunt si scumpe [mai scumpe ca pe pc] si nici cine stie ce faine si decat sa bagi muzica pe el mai bine iti iei un mp4 / ipod sau mai pui bani si iti iei iphone care poti avea si jocuri si muzica

Singuru avantaj al psp-ului e cal iei cu tine daca vrei sa joci ceva

| E1Bull a răspuns:

Da un psp isi merita banii, chiar daca jocurile sunt cam scumpe(50lei+) isi merita toti banutii,poti face poze, sa intri pe net, jocuri, etc.