| RaY5 a întrebat:

, care animal credeti ca este cel mai rapid pisica sau cainele! DAU FUNDA LA CEL MAI AMUZANT RASPUNS!(cu explicatie de ce este mai rapid)

Răspuns Câştigător
| DanielaGroza a răspuns:

Eu zic ca pisica deoarece cainele tot fuge dupa ea, dar niciodata nu o prinde. happy

4 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Cred că pisica. Dar depinde şi de câine.

| Remus13 a răspuns:

Pisica, de fiecare data cainele o fugareste si n-o prinde laughing

| Urââtaa a răspuns:

Poi depinde. Daca pisica vede un soarece atunci ea este mai rapida sau daca este fugarit de caini laughing.In rest cainele e mai rapid ca pisica.

| RaY5 explică (pentru Urââtaa):

Imi place si raspunsul tau dar nu pot sa-ti dau funda si tie imi pare rau!