| AvalohAlyn a întrebat:

Cu ce echipa o sa jucați la cariera, la Manager Mode la EA FC 24 (FIFA 24) atunci când apare?
Am dat si eu precomanda si bineînțeles
o sa joc cu echipa mea de suflet Otelul Galati și ma bucur mult ca o sa fie în joc (ca are și Superliga Romaniei)

Răspuns Câştigător
| vodami92 a răspuns:

Eu cred ca cu Otelul Galati! avand in vedere ca sunt din Galati! chiar si asa cand nu era Otelul Galati in prima liga! mai faceam dar cu Fcsb! asta pe ps4! acum o sa am motivatia sa fac cu Otelul Galati! pacat ca numai este la asta cum era adica sa iti alegi tu bugetul la inceput! in rest jocul e misto! nici nu ii inteleg pe unii ce ar vrea asa sa fie mai mult sa fie schimbat! eu sigur as vrea si liga 2 pe ps4! ca acolo nu e ca la pc sa bagi patch si gata! dar asta este! oricum nici formula 1 numai e asa grozav! atat schimba numai masinile! ca in rest e la fel! iar pana in 2020 cel putin se axau si pe alea clasice! le-au scos! le-au preferat pe alea safety cars sau super cars! asta-i viata! ea sports! nu ai ce sa ceri de la astia!