| Vdariusbubu a întrebat:

Cu jocul Serious sam 2... nu-mi merge, ma joc si se blocheaza, dar imi apare o eroare : ,,The application has malfunctioned and it will close now". Ce inseamna asta? Ce trebuie sa fac?
Am tot ce-mi trebuie ca sa mearga... FUNDA!

2 răspunsuri:
| pilimon12 a răspuns:

Instalati noul patch in folderul in care ati instalat jocul (ar trebui ca patchul sa il downloadati odata cu jocul daca nu-l aveti downloadatil dupa net)

| YeeeeP a răspuns:

La mine cand intru in joc imi apare aceasta eroare.ce trebuie facut?