| jokaozilio a întrebat:

Mi-am descarcat de pe net jocul Serious Sam 3 BFE si ma joc un pic, vreo 5 minute si dupa imi apare o eroare:
The aplication has malfunctioned and it will now close.
We apologize for the inconvenience.
Please send error log to the technical support.
Ce sa fac? Dau Funda pentru raspunsul care este folositor si merge!

4 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

E un Bug, reinstaleaza jocul si cauta drivere pentru Placa Video.Si sa fi sigur instaleaza si ultimul DirectX.

| TeddyPaul a răspuns:

Jocul este plin de buguri! Si eu am avut o problema cu placa video! Imi dadea o eroare din cauza placi video si am reinstalat driverul i-ar dupa aceea mai facea ceva figuri in joc dar mergea cat de cat! Sfatul meu ii sa il stergi si sa te joci Duke Nukem! Ala nou ma refer! Bft

| jokaozilio explică (pentru TeddyPaul):

Am intrebat ce sa fac nu ce sa joc...
Nefolositor...

| TeddyPaul a răspuns (pentru jokaozilio):

Oh dupa ce ca sunt singurul care a intrat pe postul tau mai ai si pretenti..gl in continuare