| MichaelJack a întrebat:

Cui ii place Halo 1 dar Halo2 dar halo3 sau halo4 sau halo reach? sau cine joaca halo ce (costom edition)? sunt curios si vreau sa cunosc si alti jucatori pasionati.

Răspuns Câştigător
| Ace77 a răspuns:

Joc Halo 3 maiales multiplayer, imi place la nebunie si daca joci si tu tew rog sa ma cauti la adresa de mes leonard_leo2011@yahoo.com

| MichaelJack explică (pentru Ace77):

Eu unul nu joc halo 3 nu ca nu mi-ar placea ador halo (ori care ar fi) dar nu am xbox sa un pc performant sa ma joc halo 3 dar in schimb ma joc daca ai auzit de halo ce (COUSTOM EDITION) in care sunt harti multiplayer din halo 1, 2, 3, reach si odst e destul de tare si daca ai vrea sa il iei sa putem juca

7 răspunsuri:
| adrbrb a răspuns:

Eu joc

| adrbrb a răspuns:

JOc 1 si ce.

| Revennaras a răspuns:

Eu,si sunt obsedat de elite