| AlexCool_5717 a întrebat:

Cum activez TressFX in Tomb Raider 2013?

3 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Se activeaza din meniul ''options'' la sectia 'graphics'. Cauta ceva cu ''Hair Quality" la advanced, si o sa fie doua optiuni si anume -normal- si -tressfx-. Alegi tressfx si dai apply.

| ElectrickFunny a răspuns:

TressFx este mai mult pentru placile grafice a celor de la AMD dar cred ca poti activa optiune si pe o placa Nvidia
P.S:Folosesc Amd pe Nvidia nu sunt sigur daca merge

| CaMMi a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai Windows 7, nu XP. Pe Windows XP nu merge.In al doilea rand iti trebuie o placa video buna sau foarte buna pentru a activa TressFX.