| CosminShAtat a întrebat:

Cum actualizez placa video de la pc pentru a merge minecraft?
am placa de la Intel(R) G41 Express Chipset (Microsoft Corporation - WDDM 1.1) si sistem de operare 32 biti procesor tip x64 memorie ram 1, 75 memorie instalata ram 2 gb

WINDOWS 8, 1

raspunsul care ma ajuta cel mai mult are o funda de ghita.

1 răspuns:
| Fan7a a răspuns:

La windows 8 nu stiu dar la windows 7 dai pe StartMenu si cauti Windows Update si dai acolo ce sa iti updateze. Si eu am avut aceeasi problema. (asigurate ca ai si ultima versiune de JAVA instalata)