| Savulescu_Gabriela_1981 a întrebat:

Cum aflu unde s-au salvat pozele facute in cs? va rog

Răspuns Câştigător
| RoBByi96 a răspuns:

In mod normal pozele se salveaza in dosarul unde ai instalat jocul, in fisierul cstrike. Daca nu le gasesti acolo:
WINDOWS 7

Cei cu Windows 7 (probabil și Vista) ce au UAC (User Account Control) activ e posibil să nu găsească pozele în locul în care au instalat jocul mai ales dacă jocul e instalat pe discul cu sistemul de operare, in Program Files să zicem. Datorită protecțiilor pozele cel mai probabil vor fi găsite într-un director ascuns (Hidden Folder) și anume în "Users\UserName\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\NumeJoc\cstrike" unde UserName = numele userului ce-l folositi si NumeJoc = numele directorului in care aveti instalat jocul.
Toți cei care nu găsesc pozele rapid în respectivele locații pot folosi funcția Search a Explorerului. Daca nu iti apare folderul, trebuie sa mergi la Control Panel - Appearance and Personalization - Folder Options - Show Hidden Files" și bifați în fereastra ce se deschide "Show hidden files, folders and drives" apoi dați Apply.