| TheOddGamer a întrebat:

Cum ajungi la dragon in grota exilului am trecut printrun teleporter si apoi pe unde trebuie sa o iau, plzz raspunsuri(dau fundza

Răspuns Câştigător
| pappy13 a răspuns:

Incearca sa scrii pe youtube numele jocului mission cu tare si el iti va arata cum sa treci te-as ajuta eu dar nu stiu la ce missiune esti.
Eu asa fac daca la un joc nu stiu.

1 răspuns:
| TheOddGamer explică:

Da doar ca acolo pe youtube imi da direct de altundeva si nu stiu cum sa ajung acolo ca eu merg prin grota exilului si m-am teleportat pe undeva si am mai gasit un teleportaj dar nu ma lasa!:crying