| agx a întrebat:

Cum arata un keylogger?

4 răspunsuri:
| cornel13 a răspuns:

E greu de descris eu aveam un keylogger pentru mess baga id si parola nu se contecta la mess si id si parola se salvau intr-un fiser din pc.

| agx explică (pentru cornel13):

Faza e ca eu mi-am descarcat un cod pentru cs de pe net si mi-a dat un executor installer sau instealer nu mai stiu cum si avea o iconita de bloc sau turn...si am dat dubluclick pe el si mi-a dat o gramada de erori si nici n-am apucat sa citesc k de frica am dat restart la pc, astept un raspuns inapoihappy... mersi mult

| cornel13 a răspuns (pentru agx):

Nu e nici o problema stergel si nu mai lua orice de pe net si daca vrei cod de cs iti dau eu un aim bun l-am folosit si eu nu apare in poze nu trege la cap si din astea.

| agx explică (pentru cornel13):

Ok da-mi id-ul tau sau da add la agx_lau_27 sau pune-l pe un link de download...mersi multhappy