| m1haytza a întrebat:

Cum as putea sa imi populez serverul cat de cat?... daca are cineva niste sugetii va rog big grin dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Pai nu ai mentionat ce fel de server dar cred ca este de cs 1.6. Poti sa te duci cu numele serverului pe alte servere(cu riscul banului)sau sa creezi o pagina de facebook, o comunitate pe fb. sper ca te-am ajutat cat de cat.

| myhay0930 a răspuns:

Sall,il poti baga pe net pe fb ii poti face reclame in fiecare zi dai ip de la sv si le zici sa intre ca nu vor regreta le ceri parerea pentru mai multe moduri astfel incat jucatorii sa fie satisfacuti de cerinte etc. laughing big grin