| LumiBo a întrebat:

Cum avansez aici de la membru junior?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform regulamentului de functionare al TPU raspunsul la intrebarea ta este precizata la punctul 26 din regulamentul de fnctionare.
""26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie. "" Spor la raspunsuri!

| JustStitch a răspuns:

Buna! ca sa poti avansa de la membrul de junior in memru senior, trebuie sa raspunzi la peste 100 de intrebari

| Edisor27 a răspuns:

Salut, pentru a avansa de la membru junior trebuie sa raspunzi la multe intrebari, nu stiu exact cate. Cand vei raspunde la intrebari multe atunci vei fi membru senior. Mult succes!