| diamar a întrebat:

Cum avansez de la junior la senior?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Pentru a deveni "Utilizator Senior" trebuie sa ai minim 10 zile de activitate pe site si minim 100 de raspunsuri.
Uite aici mai multe detalii:
http://www.tpu.ro/blog/

8 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Trebuie să ai minim 100 de răspunsuri date şi 10 zile de activitate.
Citeşte aici:
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Baftă!

| zdrangoi a răspuns:

Trebuie sa dai raspunsuri bune, sa raspunzi primul, sa-ti faci prieteni deci sa faci puncte.
cand faci un anumit barem treci de la junior la senior.
bafta!

| Adredemesconf a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri.Dar trebuie sa stii ca trebuie sa stai minim 15 zile junior, adica chiar daca ai peste 100 de raspunsuri, daca nu s-au implinit 15 zile de cand ti-ai facut contul o sa fii tot junior pana trec alea 15 zile.
Succes!

| forever4you a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri.

| TheCritic a răspuns:

Trebuie sa dai 100 raspunsuribig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Incarcare a răspuns:

Trebuie sa faci peste 100 de raspunsuri

| BabyBugsBunny a răspuns:

La ce?straight face