| ஐShadowஐ a întrebat:

Cum avansez in rang ( sunt membru junior )? Va rog cat se poate de rapid. {[(FUNDA)]}

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunzind cit mai mult! 10 zile pe TPU si minim 100 de raspunsuri si devii senior.Mult noroc.

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Da si tu 100 de amarate de raspunsuri si devii senior, si mai citeste si tu un regulament daca tot esti membru al site-ului.

| Lightning1997 a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la data inregistrarii pentru a fi senior.

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Rangul urmator se numeste Senior ca sa treci la el trebuie sa ai 100 de raspunsuri succes