| IMPL4NT a întrebat:

Cum conectez laptop Toshiba satellite l670 la wirreles? funda si vot

1 răspuns:
| Stefanajrv a răspuns:

Un lucru care mi s-a intamplat a fost ca nu am observat vreme indelungata la un model satelite ca are un buton special pentru wireles pe marginea din fata leptopului si orice ai face iti afiseaza retelele dar fara activarea acelui buton nu iti permite conectarea pur si simplu da eroare sper sa fie si cazul tau si sa rezolvi. daca nu intereseaza-te de isntalarea sau actualizarea driverelor la modelul tau.