| nfs10 a întrebat:

Cum credeti ca o sa mearga test drive unlimited 1 pe 768mb ram processor Pentium D920 2.8 ghz (2 cpuS)SI PLACA VIDEO INTEGRATA aprox memory 256 mb (400 mhz), 2.0 sharder pixel... vreau sa imi spuneti daca imi merge la low si rezolutie 800X640 si low sau medium >>>>>nu vreau sa imi mearga in reluare daca imi merge in reluare spuneti-mi! DAU FUNDA! VA ROG AJUTATI-MA sau dati-mi niste jocuri cu masini pe aceasta configuratie

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Afla si singur:
http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| nfs10 explică (pentru CM7YRE):

Http://www.systemrequirementslab.com/......ited/10602 deci pot sa il joc la minim nu? adica nu ma da in reluare!

| CM7YRE a răspuns (pentru nfs10):

Setarile/Verificarile acelea sunt in proximitate, dar in general daca arata ca merge ceva, iti merge.